Servis

Provádíme servis všech typů obytných aut, opravy nástaveb, stolařské, čalounické a lakýrnické práce.

Laserová geometrie

Vzhledem k našemu špičkovému vybavení jsme schopni nabídnout službu měření a seřízení geometrie na obytném voze jakékoliv velikosti. Pravidelný servis geometrie se majitelům obytných vozů zcela jistě vyplatí. Kromě komfortu jízdy a bezpečnosti řízení Vám správně seřízená geometrie ušetří náklady na provoz vozidla.  Šetřete Váš obytný vůz i Vaši peněženku!

Chci zkontrolovat geometrii!

Diagnostika

Jako jeden z mála prodejců jsme schopni řešit diagnostiku obytných vozů včetně záručních servisních prohlídek. Provádíme seřizování světel, měření emisí a STK. Jako jediní na Moravě disponujeme linkou na měření tlumičů obytných aut a to včetně brzdových válců.

Potřebuji opravit chybu v ŘJ!

Doplňkové služby

Samozřejmostí je montáž tažného zařízení, nebo tzv.“zimního paketu“. V rámci komfortního vybavení vozidel provádíme montáž satelitních přijímačů a dovybavujeme autokaravany LCD televizorem. Montáž autorádia je samozřejmostí, jako nadstandardní výbavu montujeme i navigační systém GPS.

Chci pomoct doladit svůj karavan!

Myčka

Služba ruční mytí karavanů a obytných vozů si poradí jak s černými skvrnami od deště tak se zápachem s odpadního vedení. Vyčistíme Vám skvrny na čalounění, ošetříme markýzy a stany ke karavanům. Pokud je to třeba dezinfikujeme a ošetříme vodovodní potrubí vč. nádrže a poradíme si i se sociálním zařízením. Toto je naše myčka v ProntoCamper!

Chci umýt karavan!

Prohlédněte si jak to vypadá v autosalónu ProntoCamper!

Nemůžete se rozhodnout s výběrem karavanu?

Potřebuji pomoct
s výběrem karavanu!

Kontaktní formulář

Stisknutím “Odeslat zprávu“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle ustanovení (paragraf) 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Zavřít

Děkujeme

Zpráva byla odeslána, ozveme se vám co nevidět.