Jestli hledáte unikátní, exkluzivní a spolehlivý obytný automobil vyroben dlouhodobě-působící značkou, která nabízí excelentní zázemí, potom Laika je přesně to co hledáte! Výběrem Laiky rozumíme výběr kvality přenesenou do unikátnosti v speciálním a osobním směru. Filozofie Laiky je založena na principech excelence. Laika nabízí zákazníkům obytný automobily vyvinuté do jakéhokoliv podnebí (počasí) s unikátní a nepochybnou osobností, nabízející materiály z TOP kvality a nejnovější technologické know-how v oboru. Po koupi se i nadále na naše zákazníky soustředíme. Pravděpodobně je to díky filozofii, že kdo si jednou vybere Laiku, si také Laiku vybere příště. Vítejte ve světe LAIKA.

Cestování je vždycky dobrodružství plné emocí. Nejvzácnější životní zkušenosti. Z toho důvodu je výběr obytného automobilu velmi důležitý a je potřeba vybrat obytný automobil Vám šitý přesně na míru. Laika Vám nabízí plně-integrované modely, polo-integrované modely a modely s alkovnou. Mnohé modely mohou navíc být obohaceny důležitými variacemi díky kterým bude potom obytný automobil pasován přímo Vaší osobě: Super velký obývací prostor k sezení, přídavná postel, nebo 2. Šatní skříň. Budete překvapeni kolik různých kombinací Laika nabízí, díky kterým bude Vaše Laika ještě více exkluzivní.

 


Vyberte modelovou řadu karavanu výrobce LaikaKontaktní formulář

Stisknutím “Odeslat zprávu“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle ustanovení (paragraf) 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Zavřít

Děkujeme

Zpráva byla odeslána, ozveme se vám co nevidět.