Neporovnatelně teplá atmosféra

Naše pověst je založena na důležitosti, kterou přikládáme do příjemného a útulného prostředí našich obytných automobilů. Rapido tak reaguje na zpětnou vazbu našich zákazníků. Naše oddělení vývoje a výzkumu se snaží vytvořit skutečně luxusní a přitom útulné interiéry, které jsou ergonomicky testovány.

V letošním roce jsme znovu představili nábytek, který učinil Rapido slavným. Od modelové řady 6, náš prestižní nábytek “Elegance” je nabízen v masivním dřevě. Můžete si také vybrat nábytek “Montalcino”, který je světlé barvy a působí tak velmi moderně. Obývací prostor a zadní ložnice je doplněna LED osvětlením, které dodává celému interiéru skvělý efekt.

Uvnitř interiéru jsou vedle dřeva použity materiály jako kůže, chrom a broušený hliník jak v polo-integrovaných modelech, tak rovněž v plně-integrovaných. Rapido používá ze všeho nejvíce masivní javorové dřevo, které má elegantní a stylový nádech a je pro značku Rapido charakteristický. Odstíny dřeva jsou velmi pečlivě selektovány.

 

Technické inovace jsou v genech značky Rapido

Od inovativních materiálů až po principy inteligentního designu, rapido udává technologické standardy dneška a zítřka v oblasti obytných automobilů.

 

Karoserie Rapido dělá rozdíl

Naše oddělení vědy a výzkumu se neustále snaží hledat inovativní řešení v oblastech materiálů a technologií a poskytnout tak to nejlepší našim zákazníkům. Karoserie je navržena tak aby byla robustní a klasicky elegantní za použití materiálů jako je polyester. Celá modelová řada je vybavena spodními bočními plasty v barvě “Champagne grey”. Profilová řada 70 (dF a FF) má tyto spodní plasty ve stříbrné barvě, které perfektně ladí se stříbrnou kabinou.

 

Gel Coat: Zesílená ochrana

Rapido využívá vysoce technologicky vyspělý gel coat pro nejvyšší možnou izolaci obytného automobilu. Od UV záření až po jakékoliv možné počasí. Kvalita této pryskyřice je zásadní. Obytnmu automobilu dodává dlouhý život, je vodě odolný a navíc skvěle vypadá.

 

100% polyester pro větší odolnost

Rapido pro výrobu stěn a střechy používá polyester. To znamená, že celá modelová řada disponuje větší odolností proti externím vlivům jako jsou např. škrábance a hrboly oproti plechu.

 

Perfektní vodotěsnost

Každé vozidlo na konci výrobního procesu prochází zkouškou vodotěsnosti ve speciálním vodním tunelu. Dobře chráněná karoserie zajištěna díky materiálům Styrofoam a Polyuretan. Většina zákazníků, kteří se rozhodnout koupit Rapido už v minulosti vlastnili obytný automobil. Všechny vozidla jsou vyráběny v naší továrně ve městě Mayenne a nábytek je vyráběn v naší truhlářské dílně. Rapido splňuje všechny Evropské normy a provádí velké množství testů a každý výrobní proces prochází důkladnou kontrolou.


Vyberte modelovou řadu karavanu výrobce RapidoKontaktní formulář

Stisknutím “Odeslat zprávu“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle ustanovení (paragraf) 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Zavřít

Děkujeme

Zpráva byla odeslána, ozveme se vám co nevidět.