Lidé, kteří preferují Roller Team, preferují individuální výběr, kvalitu, spolehlivost a servis.

Roller Team: Relativně mladá značka, která si rychle udělala jméno na Evropském trhu obytných automobilů a v Itálii je lídr. Průkopník v nových řešeních díky kterým se stává obytný automobil dostupný pro každého. Nabízí konkurenceschopné a technologicky pokročilé produkty. Roller Team je značka s dlouhodobou zkušeností a silnou osobností, schopná udržovat spolehlivost a hodnotu v čase.

Kdykoliv uvidíte logo Roller Team, můžete počítat s kvalitními produkty a excelentním servisem. Značka Roller Team je zastoupena více než 200 prodejními místy a servisy po celé Evropě.

Produkty jsou výsledkem důležitého technologického výzkumu, vývoje a investic. Výsledkem jsou vysoce kvalitní produkty, spolehlivé a funkční obytné automobily s příznivou cenou a inovativním řešením. Roller Team zprostředkovává rysy italského designu, moudrou volbu materiálů a péči o každý jednotlivý detail. Výběr ze 46 modelů kde najdete všechny typy a požadavky obytných automobilů

Jedná se o exklusivní výrobu v evropském venkovním sektoru, štíhlá výroba.

Klíčová slova: neustálé zlepšování, flexibilita, optimalizace výroby, kontrola výroby.

Certifikáty UNI EN ISO 9001 pro kvalitu a UNI EN ISO 14001 pro životní prostředí.

Koupě obytného automobilu je velmi důležitý počin. Při výběru buďte tedy na pozoru, Roller Team nabízí spolehlivost, bezpečnost a robustnost: Jedná se o vozidla schopné odolávat času a všem povětrnostním podmínkám a také podléhá všem mezinárodním normám, kde se provádí kontrola jakosti a bezpečnosti v každé výrobní fázi před finálním produktem. Na závěr je provedena zkouška plynové soustavy, elektroniky, vodotěsná zkouška proti zatékání,aerodynamický test ve větrném tunelu a zkouška za každého typu počasí.

Střecha z materiálu Styrofoam a vytlačované plastové vložky díky čemuž poskytuje větší izolaci a ochranu.

Podlaha z materiálu Styrofoam s vrchní a spodní vrstvou plastu poskytuje žvýšenou ochranu, tepelnou izaloaci a odpor.

Stěny z velmi hustě extrudovaného plastu Styrofoam poskytují lepší odolnost proti zvukům zvenčí a také tepelnou izolaci vozidla. Laminátové plasty jsou po celém obvodu stěn. To zabraňuje vnitřní části stěn kontakt s vodou.

Extremní protekční systém je technologie vyvinutá speciálně pro stavbu obytných prostorů. Pouze Roller Team poskytuje záruku na těsnost a zatékání po dobu 6 let!

 


Vyberte modelovou řadu karavanu výrobce Roller TeamKontaktní formulář

Stisknutím “Odeslat zprávu“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle ustanovení (paragraf) 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Zavřít

Děkujeme

Zpráva byla odeslána, ozveme se vám co nevidět.